GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 5086658
nr 508 6658
Tallrikar
V&B, 30 st [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 februari 2008
kl 17:30:58
600 kr
300 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr
950 kr